Kurumsal Yazılımlar

Yazılım Hiz. Gizle
Web tasarım ajansı, istanbul web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kur, site kur, logo tasarım, kocaeli web tasarım, web yazılım, sosyal medya ajansı, sosyal medya firması, sosyal medya, reklam ajansı, dijital reklam ajansı, sosyal medya uzmanı

Kurumsal Yazılım Özel Yazılım Hizmetleri

VERİMLİLİK ANALİZİ

Mevcut şirket içi hesaplama, raporlama, teklif ve benzeri her türlü dosyanın hazırlanması; müşterileriniz, çalıştığınız firmalar ve kendi lokasyonlarınız arasında kullandığınız mevcut haberleşme yapısı ihtiyaçlarınızın çoğunu çözebilir. 

Mevcut işleyişinizde kullanmış olduğunuz şablonlar formatlar ve dosyalar standardize edildiği takdirde şirket çalışanlarınızın üzerindeki iş yoğunluğu azaltılarak; insan hatalarının engellenmesi, kalifiye personelinizin üzerine düşen iş yoğunluğunun azaltılması şirket verimliliğinizi ve karlılığınızı arttıracaktır.

Doğru bir verimlilik analizi yaparak mevcut yapınızda sağladığınız iyileştirmelerin firmanıza senelik ne kadar kar sağladığını görmeniz mümkün olacaktır.

Türkiye'deki firmalar çoğu ihtiyaçlarını EXCEL ve benzeri masaüstü spreadsheet uygulamaları ile çözmeye çalışmaktadır. Oysa ki EXCEL dosyaları ile uğraşmak gereğinden fazla zaman alır; hata yapmak kolay, hataların ise tespiti oldukça zordur. Ayrıca yapıları gereği bu uygulamalar kalifiye personeliniz tarafından kullanılmaları gerektiği için firmanıza maliyetleri yüksek olacaktır.

Yurt dışında ise şirketler sistem yapılarını insan hatalarından bağımsız kılarak, daha otomatize etmeye, üretkenliklerini sürekli arttırmaya yönelik fayda sağlayan yazılımlar kullanmaktadır. Bu yazılımlar sayesinde teklif hazırlama, raporlama, vs. aktiviteleri daha hızlı kullanarak şirket içi zaman kayıplarını engellebilmektedirler. Aynı zamanda insan hatalarını engelleyerek, şirket çalışanlarının maliyeti yüksek hatalar yapma risklerini ortadan kaldırmaktadırlar.

EMİT Bilişim ve İletişim Teknolojileri firmanızın verimlilik analizini yaptıktan sonra, size senelik yaklaşık işgücü kayıplarınızı raporlar. Senelik işgücü kayıplarınızı nasıl giderebileceğiniz konusunda öneriler sunar. Bu öneriler çerçevesinde hazır bir yazılım tavsiye edilir. Fakat bazı durumlarda hazır yazılımlar firma yapınıza uygun olmayabilir ve eğitim süreleri oldukça uzun ve maliyetli olabilir.

Hazır yazılımların firma yapısına uymadığı durumlarda mevcut işleyişinizi otomatize edecek, bilgilerinizi güvenle saklayacak, insan hatalarını engelleyecek firmaya özel bir yazılım veya veri tabanı tasarlamak gerekir.

VERİ TABANI TASARIMI

Veri tabanı en basit anlamıyla; bilgi depolayan bir yazılımdır. Birçok yazılım bilgi depolayabilir ama hiçbir yazılım veritabanı kadar bilgiyi verimli ve hızlı şekilde yönetemez. Mevcut yapınız, işleyişiniz süre kayıplarını ve insan hatalarını engellemek koşuluyla nasıl depolanacağı; raporlarınızın şirket içi işleyişinizin en hızlı şekilde nasıl hazırlanacağı esas alınarak veri tabanı tasarımı yapılmalıdır.

VERİ TABANI ARAYÜZ TASARIMI

Veri tabanında sakladığınız bilgilere ulaşmanız, kalifiye olmayan (saatlik maliyeti düşük) kullanıcılar tarafından öğrenmesi hızlı, kullanımı kolay ve hataları engelleyecek bir arayüz tasarımı ile birleştirildiği takdirde şirket içi saatlik işgücü kayıpları engellenir.

MASAÜSTÜ UYGULAMALARI

Veri tabanı erişim arayüzleri şirket içi bilgisayarlarda çalışacak bilgisayar uygulamaları şeklinde tasarlanabilir. Tüm veriler tek noktada bir sunucu üzerinde saklanacağı ve işleneceği için bilgisayar arızalarından kaynaklı veri kayıpları yaşanmaz. Ayrıca tüm çalışanların bilgileri tek noktada toplanacağı için takibi, raporlaması kolay olacaktır. Yöneticiler bu sayede mevcut işleyişi kolaylıkla görme, inceleme ve doğru kararlar alma şansına sahip olacaktır.

WEB TABANLI UYGULAMALAR

Web teknolojilerinin hızlı gelişimi sayesinde mevcut internet tarayıcıları (Internet Explorer, Firefox, Opera, vs.), masaüstü uygulamalarının çoğu yeteneğine sahip olmuş, 'Firmaya Özel Yazılım' geliştiren firmalar tarafından tercih edilir olmuşlardır. En büyük avantajları platform bağımsız olarak tasarlandığı için, şirket içerisinde kullandığınız bilgisayarların işletim sistemleri ister MacOS, ister Linux, ister Windows olsun, tüm sistemlerde çalışacaktır. Ayrıca ek bir yazılım kurma gereksinimi olmayacağı için bilgisayarlarda oluşabilecek olası arızalardan etkilenmeyecektir.

Özel yazılımlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın ziyaretinize gelelim...

Web tasarım ajansı, istanbul web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kur, site kur, logo tasarım, kocaeli web tasarım, web yazılım, sosyal medya ajansı, sosyal medya firması, sosyal medya, reklam ajansı, dijital reklam ajansı, sosyal medya uzmanı

Online Destek Yazılımı

Satış sonrası müşteri desteği veren, saatlik bazda mühendislik üretimi yapan, tasarım ajansları, reklam ajanları, proje firmaları, bilgisayar destek firmaları, hosting firmaları, üretim şirketleri için geliştirmiş olduğumuz Online Destek yazılımımız, şirket üretimlerini optimize etmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak için tasarlanmıştır.
Tüm personelin ayrı olarak tanımlanması, personel veya birim bazlı iş atama yetenekleri sayesinde bireysel ve organizasyonel verimliliği arttırmaktadır.
Fatura, Tahsilat, ve Proje Yönetim Modülleri ile entegre olabilmesi sayesinde Proje ve Hizmet üreten tüm şirketlerin üretim maliyetlerini düşürerek yönetimsel olarak daha etkin yönetilebilmesini sağlamaktadır.
Müşterilerin kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giriş yapabilmesi ile telefonda verilen destek için harcanan süre azalmakta, Müşteriler şirkete sağladıkları katkı boyutunda ölçeklendirilebilmektedir. Bu sayede öncelikli müşterilerin her zaman daha hızlı hizmet alması sağlanır.

Destek sistemi içerisinde verilen hizmetin veya yapılan işlemin ücretlendirilmesi gerektiği durumlarda Fatura Bekleyen işlemler menüsü altında biriktirilerek faturalandırılmasının unutulması engellenir.