Kurumsal Web Sitesi Özellikleri

Web Tasarım Firmaları

Tasarım

- Firmanın sektöründe olan özelliklere uygun hazır dizayn edilmiş sitelerden en iyisini seçmek şansı . Tasarımın temel çizgileri sabit kalmakla birlikte sitenin tasarımında değişiklikler yapmak mümkündür 

Com / net / org - Domain / Domain Kayıt / Yönlendirme / Takip Hizmeti 

-Uluslararası düzeydeki com / net / org alan adlarının sizin adınıza kayıt işlemi, yönlendirme ve takip hizmeti. 

StandardHost: 

-Hosting, internet sitenizle alakalı tüm malzemelerin (sayfalar, resimler, kodlar, flash belgeler vs.) depolanması, yayınlanması ve korunmasını sağlayan işe verilen global bir isimdir. 
1 GB Konumu, 
10 E-mail, 
3 GB Aylık Trafik, 
PHP / Mysql Hesabı, 
Anlık Sınırsız Trafik, 
1 Sub-Domain 
POP3 / Webmail / Kontrol Paneli

Kooperatif Sayfa Bölümü: 

-Firmanın, internet sitesinde kendini tanıtmak için kullanacağı tüm sayfalar bu bölümde. 
Bu bölümde olası Örnek Sayfalar, 
Tarihçe, 
Kalite, 
Kalite belgeleri, 
Vizyon - Misyon 
Çalışanlar
Gibi birçok sayfa bu bölümde yayımlanmakta ve idare edilmektedir. Firmanın internet sitesine giren potansiyel bir müşteri "NEDEN BU FİRMAYI SEÇMELİYİM" sorusuna bu bölümden yanıt bulabilir.

Ürünlerimiz / Hizmetlerimiz / Menü sayfalarının kontrolü: 

-Bu bölümde tüm ürün, hizmet, proje, imalat veya menülerinizi kategorilere ayrılmış bir durumda site ziyaretçilerine istediğiniz tasarım ve yazı tipiyle sunabilirsinizz. Her ürün veya hizmet için ayrı sayfalar açıp içine o işe ait resimler bilgiler ekleyebilirsiniz.

İletişim Bölümü: 

-Firma internet sitesinde Merkez, Şube veya Mağazalarının istek ve iletişim bilgileri, kroki ve haritalarını, müşterilerinden alacağı mesajlar için irtibat formunu, banka hesap numaraları gibi iletişim ile ilgili bilgileri bu bölümde yerleştirebilir.

Anons / haber / Kampanya Panosunun kontrolü: 

-Genel sayfa ve iç sayfalarda yer alan anons panosunun görevi, kurum veya firmanın ziyaretçi ve müşterilerine iletmek istediği her türlü bilgi ve anonsu dikkat çekici bir şekilde başlıklarının sunumu. Haber panosu kontrolünde başlık eklemek, içine "Gelişmiş İçerik Editörü" aracı ile her türlü resim, animasyon, tablo, döküman ve metin eklemek mümkündür. Gecikmiş haberleri rahatlıkla kaldırabiliriz siniz.

Referanslar Sayfası: 

-Firma, ürün ve hizmetlerinden kullanan müşterileri sitesinde referans olarak gösterebilir. Kategorileri kontrol sistemi, firma referanslarını istediği kategorilere göre sıralayabilirsiniz.

Genel Sayfada Görsel Animasyon:

-İnternet sitenin baş sayfasındaki animasiyonla siteye güzellik katabilirsiniz. Firmanın kooperatif imajından oluşacak olan animasyon firmayla ilgili farklı farklı dizayn edilmiş resimlerin art arda gelmesi şeklinde olacaktır.

E-Mail Listesi (haber grubu) Bölümünün Özellikleri: 

- Site ziyaretçilerin firma ile ilgili bilgi almak için e-mailboxlarını verebilmelerine ortam yaratan bölümdür. Yazılan e-mailleri kontrol edebilir ve İstenmeyenleri listeden çıkarmak mümkün.

Faydalı Linkler Eklentisi: 

-Firma sahipleri amaca uygun gördükleri ve ziyaretçilerine yararlı olacağını düşündükleri siteleri kısa açıklamayla kendi sitelerinde tanıyabilirler. 

Site İçi Arama Sistemi: 

-Site ziyaretçilerinin, site içerisinde aradıklarını hızlı ve hasand bir bulmalarına yardımcı olan ek programdır. Ayrıca Site İçi Arama içlin sayesinde firma yöneticileri sitede en çok nelerin arandığını görerek çalışmaların yapılmasına sağlayacaktır.

İletişim Formu: 

-Site ziyaretçilerinin firma yöneticileri ile iletişim kurmasına neden olan bu form sayesinde, ziyaretçiler mesajlarını ve kendileri hakkında bilgi gönderebilirler. Firma yöneticileri gelen bu mesajları hem e-mail olarak alabilir hem de ceopanel programından bakabilir. 

Sanal klavye ve Güvenlik: 

- "Sanal klavye", Sisteme girişte parolanın sanal klavye kullanılarak yazılması, normal klavye üzerinden girilen bilgilerin kötü niyetli insnaların eline geçmesi için hazırladıkları programcıqlara engel geçidi amacıyla geliştirilmiştir. Yönetim paneline yapılan başarılı ve başarısız girişleri saat / tarih kontrollü halde yine kontrol panelinizden görüntüleyebilir ve tehlikeli bir durum olup olmadığına bakabilirsiniz.

Site İstatistikleri Bölümü Özellikleri 

-Günlük, Aylık, Yıllık ve ayrıntılı olarak tekil ve çoxul olarak site ziyaretçi sayısını görəbilmə. Tüm sayfaların istatistiksel raporları. Işletim Sistemi, Tarayıcı, Pagerank gibi istatistiksel raporları 

Arama Matorlarına Uygun Temel (SEO): 

-Arama Matorlaını indexleme (sitelerdeki içeriklerin kendi sistemlerine kayıt edilmesi) məntıqlərinin ve adımlarının detaylı olarak incelenmesi ve programlama sırasında en küçük kod uygulamalarında dada bu mantık ve adımların kullanımıdır. Bununlada məqsədlənən kelime veya kelime gruplarında google, msn vs. arama matorlarında üst sıralarda yer almak hedefimiz.