Hakkımızda

KURUMSAL
  • Gizlilik Politikası - Web Site Tasarım, Sosyal Medya Uzmanı - Web tasarım ajansı, istanbul web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kur, site kur, logo tasarım, kocaeli web tasarım, web yazılım, sosyal medya ajansı, sosyal medya firması, sosyal medya, reklam ajansı, dijital reklam ajansı, mobil uygulama, application

  • Medyamur web tasarım, sosyal medya, Digital PR ve pazarlama, SEO, Metin Yazarlığı ve reklam tasarımcılığı alanlarında, sizlerin bireysel teklif ve ya isteklerinizi karşılamak, bir kimlik oluşturmak, yaptığınız işleri geliştirmek adına kurulmuş bir firmadır.Sunduğumuz hizmet alanlarında çalışanlarımızın görevi vereceğiniz teklifleri geliştirmek, kafanızda oluşan imaj ve ya objeyi değerlendirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kurumsal müşterilerimiz için, CRM Pazarlama ve Satış Yönetimi, Cari ve finans yönetimi, Depo Stok Yönetimi, Proje ve Görev Yönetimi, Döküman ve Evrak Arşiv Yönetimi gibi şirketlerin yönetim ihtiyaçlarını çözümleyecek web tabanlı bir yazılım geliştirmenin yanında, kurumsal web siteleri, e - ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmekteyiz. 50 ye yakın farklı sektörde farklı projelere imza atan Medyamur ayrıca Webmanager, Mikrosite,TraderEntegre ürünlerini sizlere sunmaktadır. Firmamızın amacı kişisel prensip ve değerlerinizin zedelenmemesi ilkesiyle, sizleri amacınıza ulaştırmaktan ibarettir. Medyamur kollektivi, sizlerle iletişime geçmekten, fikir alışverişinde bulunmaktan, yapacakları işlerin garantisini vermekten memnun kalacaklardır.

  • Sevgilerle, Medyamur

Temel Değerler

Kurulduğu günden bu yana Medyamur temel değerlerine sadık kalınarak yönetilmektedir. Temel değerlerimiz şirketimizin çalışma şekli, şirket kültürü ve iş ahlakını şekillendiren değerleri içerir.

Bizim için başarı her zaman memnun ve güleryüzlü müşteri anlamına gelmektedir. Bu amaçla teknolojideki yenilikleri sürekli takip eder ve ekip olarak kendimizi geliştirmeye gayret ederiz. Aldığımız işleri maksimum seviyede yerine yetirmeye gayret eder, üstünkörü iş yapmaktan her zaman kaçınırız.

Müşteri Desteği

İster web tasarım, yazılım geliştirme, grafik tasarım işlerinde, ister sosyal medya, reklam ve seo (arama motoru optimizasyonu) bize teslim edilen işlerin büyüklüyü ve önem sırasına bakmaksızın her bir müşterimizin istekleri ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, profesyonel hizmet sunabilmek ve her bir müşterimizi memnun edebilmek adına telefon, mail ve skype vasıtasıyla destek hizmeti vermekteyiz.