Acente-Online Rezervasyon/Satış

Web Tasarım Firmaları

Acente Yazılımı

Online satış yapmanın prestijini yaşayın

Acente2 programı operasyon ekranlarından eklediğiniz tüm ürünleri web sitenize yükler. Müşteriniz web sitenizi ziyaret ettiğinde içerik yönetim sistemi, ürünleriniz listeler. Müşteriniz satın almak istediğinde müsaitlik, kontenjan vb durumlar dikkate alınarak fiyat hesaplanır ve seçenekleri ile birlikte gösterilir.
 
Müşteriniz dilediği seçeneğe tıklar ve rezervasyon ekranına gelir. Bu aşamada hesaplanan toplam ücret üzerinden taksit seçenekleri de gösterilir. Müşteriniz formu doldurur, dilediği ödeme seçeneğini kullanarak ödemesini yapar. Acente2 sanal poslar için 3D Secure sistemini desteklemektedir. Müşteriniz kredi kartını sisteme girdikten sonra bankasının sayfasına yönlendilir ve banka 3D Secure güvenlik sorgulaması yapar. İşlem doğrulaması yapıldıktan sonra müşteriniz sizin sayfanıza geri döner, bu arada Acente2 banka ile arka planda haberleşip ödeme onay durumunu öğrenir. Eğer ödeme onaylandıysa müşteriye voucher verir ve mail ile gönderir. Ödeme onaylanmadı ise neden onaylanmadığını gösterir ve yeniden denemesini ister.
 
Eğer satılan üründe kontenjan yoksa veya müsait değilse rezervasyon talebi alınır, müşteriye siz dönüş yaparsınız. Eğer sanal pos entegrasyonunuz yoksa Acente2'de tanımlı mail order poslarınızı, web sitenizden kredi kartı bilgilerini alacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Müşteriden kart bilgileri alınır ancak banka ile işlem yapılmaz. Haliyle voucher'da verilmez. Siz kendiniz kart çekimi yapıp müşteriye dönüş yaparsınız.
 
Çağrı merkezi personeliniz satışları, Acente2 back office programı satış ekranından ile giriş yapabilirler. Bu ekranda birçok ek özellik yer almaktadır. Örneğin müşteriniz kaparo verip yer ayırtmak istiyorsa bu ekran ile yapabilirsiniz. Ayrıca iskonto, parçalı ödeme, değişiklik, iptal, açıklama ekleme vb detaylar back office satış ekranından yapılmaktadır.
 
Acente2 online rezervasyon sistemi aşağıdaki kartlar ile çalışabilmektedir.
 

Kurumsal Web Site

Turizm Acentası Sitesi

Otel Web Sitesi

Emlak Web Sitesi

Kişisel Web Site

E-Ticaret Sitesi