Acente Muhasebe Sistemi

Web Tasarım Firmaları

Acente Muhasebe Sistemi

Ne kadar çok kazandığınızı görmek için

"Ne kadar ciro yaptık", "Ne kadar kar ettik", "En çok ne sattık" vb sorunların cevapları Acente2 muhasebe sisteminden alabilirsiniz. Acente2 ön muhasebe hizmeti sağlar, resmi muhasebe tutmaz. Satışları takip edebilir, fatura kesebilir, cari hesap dökümlerini görebilirsiniz.
 
Satışı yapılan ve operasyonu tamamlanan otel rezervasyonları muhasebe ekranındaki otel ödemeleri ekranına gelir, bu ekranda gün gün nereye ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Değişiklik yapılan rezervasyonlarda otele yapılacak ek ödemeleri veya maliyet düşmüşse otele borç yazılacak tutarları yine bu ekrandan takip edebilirsiniz.
 
Kasanızı tutabilir, hesap hareketleri ve pos cihazlarınızı takip edebilirsiniz. Örneğin pos cihazlarında blokede bekleyen tahsilatların ne zaman çözüleceğini tek bir ekrandan görmeniz mümkün. Personel maaşları, kira, aidat gibi sabit giderler, elektrik su faturalarını sisteme girebilir, raporlarını alabilirsiniz.
 
Raporlar bölümünde satış raporları, ciro, karlılık, vb detayları inceleyebilirsiniz.
 
Bakiyeleri satışların listesi, şirketinize ait kredi kartlarını takibi, alt acenteleriniz komisyon hesapları, müşteriniz otele girişte ödeme yapmışsa otelden alacağınız komisyonlar, otellerden ve diğer tedarikçilerden gelmesi beklenen faturalar vb birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.
 

Kurumsal Web Site

Turizm Acentası Sitesi

Otel Web Sitesi

Emlak Web Sitesi

Kişisel Web Site

E-Ticaret Sitesi